آقای مستغنی که در کارنامه ی کاشون افراد موفقی چون زهرا رتبه سه کنکور 93 به چشم میخوره از مشهورترین مشاوران شیراز هستن.ایشون در کلاس های مشاورشون از بچه ها معنی لغت و تاریخ ادبیات می پرسن و خلاصه نویسی هاشون رو چک می کنن.اما از نواقص کار ایشون هم میشه به بی نظمی برنامه ای اشاره کرد.درضمن تحصیلات ایشون در زمینه ی شیمیه و خودشون در کنکور چندان موفق نبودن.جلسات به صورت فردی است.

شنیدم که اخیرا دفتر ایشون بسته شده

نظرات مردم:

نظر محمد:

من تا حالا ندیدمش ولی در موردش اینا رو شنیدم ! راست یا دروغش رو نمیدونم

جلساتش حداکثر نیم ساعته هست ! دفترش هم قصرالدشتهر دانش اموزی رو قبول نمیکنه ! فقط تراز بالاها و. قبول میکنه !
ازمون میگیره و اکثر جلسه ها لغت و تاریخ ادبیات و میپرسه ! خودش جزوه های مخصوص خودشو داره و. !
و میگن بین دانش اموزاش خیلی فرق میزاره و از پاییز یا. به بعد فقط رو یه گروه از دانش اموزاش کامل و متفاوت با بقیه کار میکنه !

هزینش هم بالاست !!!

نظر مسیح :
من نمیشناسم ایشونو اما هنر مشاور اینه که یه دانش آموز که ضعیف یا متوسط هست رو سطحش رو ببره بالا دانش آموزی که نرازش بالاست خودش میدونه چکار کنه و نتیجش هم خواهد گرفت . من فکر میکنم تو این موارد مشاور نقش خاصی نداره و فقط نتیجه ی کار که رتبه ی خوب دانش آموز تراز بالاست نصیبشون میشه .
اما بازم تاکید میکنم من اصلا نمیشناسم این آقا رو و نظرم رو بطور کلی برای معلم ها و مشاورایی که فقط دانش آموز قوی رو قبول میکنن گفتم .

اطلاعات ما کامل نیست لطفا هر چی راجبه این مشاورها میدونید در قسمت نظرات اضافه کنید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها